تبلیغات
..................................................................................................... کانون کار گروه های همیاری نور افرینش - عوامل تاثیر گذار در سرطان سینه

عوامل تاثیر گذار در سرطان سینه به قرار زیر است

سرطان ها از بیماری های مزمنی هستند که علت های ممکن بسیاری دارند و در دهه های اخیر در بسیاری از جوامع میزان بالایی از مرگ ها را به خود اختصاص داده اند. در حال حاضر یکی از مسائل مهم و اصلی بهداشت و درمان در تمام دنیا محسوب می شوند. یکی از شایع ترین انواع سرطان ها، سرطان پستان است که تهدید بزرگی برای سلامتی زنان است. سرطان پستان به تومور بدخیمی اطلاق می گردد که با رشد غیر قابل کنترل سلول های بافت پستان، مرگ و تقسیم سلول های طبیعی همراه می گردد. این سرطان شایع ترین بدخیمی در میان زنان ایرانی را دارد و کانون اصلی توجهات است.

Cancer، سرطان، عوامل سرطان، عوامل تأثیر گذار در سرطان

در سال های اخیر، میزان شیوع بیماری روند روبه رشدی داشته و داده ها نشان می دهند که میزان بقایای بیماران تا پنج سال پس از تشخیص، 88% بوده است. در واقع، تمام تومورها سرطانی نبوده و ممکن است خوش خیم یا بدخیم باشند. تومورهای خوش خیم رشد غیر طبیعی دارند ولی به ندرت مرگ آور می شوند. با این حال، تعدادی از توده های خوش خیم پستان نیز می توانند خطر ابتال به سرطان پستان را افزایش دهند. همچنین در برخی از زنان با سابقه بیوپستی از توده های خوش خیم پستان نیز، خطر سرطان پستان افزایش یافته است. از طرف دیگر تومورهای بدخیم جدی تر بوده و سرطان محسوب می شوند ولی تشخیص زودهنگام این نوع از سرطان­ها شانس درمان موفقیت آمیز را بالا برده است.


 
Click Here for Free Traffic!
Click Here for your Free Traffic!
https://www.onlinecasino.us/
http://www.digikala.com/BlueSmile/default.aspx?refId=2315ed47-ee32-4b91-b944-14fc02a311b5

سایت عاشقانه تفریحی کافه بارانی