تبلیغات
..................................................................................................... کانون کار گروه های همیاری نور افرینش - وفاداری مشتریان شرکت ایرانسل

بررسی تأثیر بازار یابی رابطه‏ای و ارتباط شفاهی بر وفاداری مشتریان شرکت ایرانسل

در دنیای امروز، خریداران برای تصمیم گیری در فرایند خرید، با سؤالات و اما و اگرهای بسیاری روبه رو هستند. تنوع محصولات مختلف باعث شده است مشتریان با حق انتخاب های فراوانی روبه رو باشند. از سویی دیگر شرکت ها دریافته اند که هزینه جذب مشتریان جدید پنج برابر هزینه حفظ مشتریان کنونی است و از دست دادن یک مشتری، تنها از دست دادن یک قلم فروش نیست،بلکه فراتر از آن به معنی از دست دادن کل جریان خریدهایی است که مشتری می توانسته است در طول زندگی خود انجام دهد(کاتلر،1376 : 61). بازاریابی رابطه مند مفهومی است که در دو دهه اخیر مطرح شده و علیرغم اهمیت بسیار زیاد آن در موفقیت بنگاه ها توجه زیادی به آن صورت نگرفته است. اما طی چند سال اخیر توجه بسیاری از محققان را به خود جلب کرده و آنها را به این فکر واداشته است که این مفهوم چه تأثیری می‏تواند بر روی وفاداری به یک برند خاص و در نهایت ایجاد سود آوری برای یک بنگاه داشته باشد.

irancell، ایرانسل، مقاله، پایان نامه

بازاریابی رابطه مند مدیران برند را مجبور ساخته است که به دنبال راه های خلاقانه تری برای ایجاد یک رابطه منفعت دار دوطرفه با مشتریان باشند. بنابرانی توسعه رابطه بین مشتری و برند به تمرکز اصلی تئوری های برندینگ امروز تبدیل شده است. زیرا که از طریق ارتباطات مرتبط با برند،برند همانند مکانیزمی عمل می کند که دو طرف خریدار و فروشنده را در یک رابطه بلند مدت درگیر می نماید (هوانگ،2008 : 2-1)  بنابراین در این پژوهش به بررسی تأثیر بازار یابی رابطه‏ای، ارتباط شفاهی بر وفاداری مشتریان شرکت ایرانسل پرداخته خواهد شد. در فصل حاضر به کلیات تحقیق که شامل: بیان مسئله، اهمیت وضرورت تحقیق، اهداف، فرضیات، قلمرو تحقیق، روش تحقیق و در نهایت تعریف مفاهیم و واژگان اختصاصی، پرداخته می شود.

 

نمونه از پروژه های انجام شده در کانون همیاری نور آفرینش

دیگر خدمات همیاری

انجام کلیه پروژه های دانشجویی و دانشگاهی

تبدیل پایان نامه به مقاله

پذیرش اکسپت مقالات isi

نگارش و چاپ مقالات isi

مشاوره نگارش مقاله isi  و isc

ترجمه تخصصی

چاپ و تالیف کتاب

تایپ و ویرایش

طراحی سایت و بهینه سازی


 
Click Here for Free Traffic!
Click Here for your Free Traffic!
https://www.onlinecasino.us/
http://www.digikala.com/BlueSmile/default.aspx?refId=2315ed47-ee32-4b91-b944-14fc02a311b5

سایت عاشقانه تفریحی کافه بارانی